Doprava zdarma pro všechny šaty
Načítání
Barva: Námořnicky modrá
Tyto zkompletované šaty zhotovil a vyfotil DressFirst.com. Všechna práva vyhrazena. Kopírování a jiné šíření toho obrázku je přísně zakázáno.

Princesový Off-the-rameno Dlouhá vlečka Šifón Šaty pro matku nevěsty S Zdobení korálky Nášivky Kaskádové Volánky #26072

Šaty pro matku nevěsty

Hodnocení(4) Položit otázku

Zobrazit cenu : € 277.97
Cena : € 132.82
Doprava zdarma
  • Vlastní velikost

    Chcete aby skvělě padly? Za zvláštní příplatek € 18.57, Vám naši krejčí ušijí šaty na míru.

Doba zhotovení šatů: 12-15 dny + Doba doručení: 3-6 dnů * Expresní doprava: 3-6 dnů
* Standardní doprava: 5-8 dnů

Tyto šaty jsouvyrobeny na zakázku. Ať už si vyberete standardní velikost nebo vlastní velikost, naši krajčíři šijí každé šaty na zakázku.

Tyto šaty jsouvyrobeny na zakázku. Ať už si vyberete standardní velikost nebo vlastní velikost, naši krajčíři šijí každé šaty na zakázku.

Popis

Chcete aby Vaše šaty skvěle padly? Porovnejte své míry s JJ's House's průvodcem měření, vyberte model ke zhotovení na míru, což nám umožní výrobu Vašich šatů podle Vašich přesných rozměrů.

Kód produktu #26072 Silueta Áčkové Šaty
Neckline Off-the-rameno Šaty Délka Dlouhá vlečka
Tkanina Šifón, Charmeuse Výzdoba Zdobení korálky, Nášivky, Kaskádové Volánky
Ramínka Spadlá ramena Rukáv Bez rukávů
Zádová část Zipper Nahoru Plavek Ne
Všitá podprsenka Ano Vykostění Ano
Zobrazovat Barva Námořnicky modrá Velikost Obecné, Nadměrná velikost
Konfekční velikost modelky US 4 / UK 8 / EU 34 Informace o modelce Výška:5.7ft Prsa:34in Pas:25in Boky:36in
Poznámky Barva výzdoby (jako krajka, květina, křídlo apod.) Bude zobrazena bez ohledu na to, která barva je vybírána pro vaše šaty.
Šaty nezahrnují žádné doplňky na obrázku, jako jsou plédy/pláště, rukavice, závoje, kabelky, atd. Můžete nás kontaktovat a objednat si doplňky zvlášť.
Zdokonalte svůj vzhled

Podobný styl

  • € 155.07
  • € 132.82
  • € 159.76
  • € 144.34
  • € 165.80
  • € 102.17
   

Hodnocení výrobků

5 (na základě 4 hodnocení)
Napište hodnocení

Many thanks to Owen Min for all his help and patience with me. I was totally surprised when my order arrived in 2 days!!!!! My gown is so beautiful!

habe heute mein kleid erhalten und bin begeistert.
es sitzt perfekt und sieht toll aus.

Dress fits perfect, length is just right. Color is outrageous.

What can I say!
I stumbled upon this website, whilst searching for a Mother of the Bride dress to wear to my daughters wedding. I was so surprised about the costs of the dresses and by the look of the site, I assumed they would be quality products - I was not wrong. The quality and workmanship is fantastic. After looking at the dress a few more times and showing it to friends and family, I decided to purchase it. I wasn't sure about the sizes (I'm not an hour glass figure) so I decided to put in my own measurements. During a quiet time at work, I did my measurements and submitted the order, paying my PayPal is the best way to do a transaction on the internet.

I eagerly awaited delivery of the dress, the turnaround was expected to be 5-9 days to make and 5-9 days to ship. I thought I'd be lucky to get the dress 3 weeks later. To my surprise I received it in 2 weeks - from the time I ordered/paid until it was in my hands.

I showed my youngest daughter and she was so excited that I had to try it on straight away. It fit perfectly. My eldest daughter, who is getting married on November 29 saw it and she was so enthusiastic about it. She commented that I was going to be the best looking Mother of the Bride --- EVER!!!

My eldest daughter has been having problems with a wedding dress - not from DressFirst, but someone local who obviously sent the order overseas to be made. Well to her disappointment, the dress came back so poorly made, that she is now in the process of looking for another - 5 weeks till the wedding. I have told her to have a look at your site, so hopefully, she'll find something.

I have also recommended your site to all of my friends and family.

I appreciate the hard work and effort you put into your products - they are of outstanding quality and I applaud your service.

Regards and best wishes,

Carol Williams